strona główna
strona główna
  Zajazd Hema  
deutsche Version
english version - soon!

informacje      *      oferta      *      galeria      *      dojazd i kontakt


sala wielofunkcyjna

Witamy w Zajeździe "Hema" !

Spośród licznych propozycji z pewnością nie jest łatwo znaleźć odpowiedni zajazd. Być może to właśnie Zajazd "Hema", położony w dolinie "Małej Panwi", jest odpowiednim dla Państwa miejscem na znalezienie odrobiny spokoju i oderwania się od codziennych problemów.
Serdecznie witamy !
W samym sercu Pustkowa oddalonego o 5 km od miasteczka Ozimek, 20 km od miasta wojewódzkiego Opole, znajduje się nasz gościnny dom z tradycjami i rodzinną atmosferą. Miła obsługa zapewnia przyjemny pobyt i wypoczynek.

Lokal oferuje Państwu znakomitą kuchnię śląską, a na dobry początek dnia proponujemy obfite, smaczne śniadanie. Do dyspozycji Państwa są dwuosobowe pokoje z prysznicem, WC i TV-sat oraz apartament. Ponadto dysponujemy salą konferencyjną na 40 osób - z rzutnikiem multimedialnym oraz bilardem dla urozmaicenia czasu. Dla gości zapewniamy strzeżony parking.
Proponujemy miłą formę spędzania wolnego czasu w postaci organizowania grillów połączonych z imprezą. W naszym lokalu istnieje ponadto możliwość organizowania szkoleń, studniówek, uroczystości rodzinnych oraz wesel z typową kuchnią śląską.
Tylko 2 km dzieli nasz Zajazd od Jezior Turawskich, które są doskonałym miejscem do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych oraz odbywania pieszych wędrówek po leśnych szlakach. Dla miłośników turystyki rowerowej polecamy szlaki w dolinie Małej Panwi, których jest kilkanaście kilometrów.
Atrakcja - 5 km od nas w Krasiejowie powstał Jurapark - największy tego typu obiekt w Europie. (www.jurapark.pl).

Serdecznie Państwa zapraszamy.
obsługa Zajazdu "Hema".Organizujemy:
wesela    *    komunie    *    bankiety    *    przyjęcia rodzinne    *    studniówki
Dysponujemy salą konferencyjną.